JS FASHION – targi bielizny, rajstop i skarpet

W dniu 29 września 2021 r. z przyjemnością zapraszamy na organizowane przez nas TARGI JS FASHION.

Targi odbędą się w siedzibie JS Sp. z o.o. przy ul. Smoluchowskiego 1 w Lublinie, w godzinach od 10.00 do 14.00. Nowe i aktualne kolekcje zaprezentują marki: 

MEDIOLANO,  AVA, GAIA, GORSENIA, LUPOLINE, JULIMEX, KEY, MITEX, LAMA, OBSESSIVE, BABELL, BABELLA, GATTA, PRO, YO!, WOLA, STEVEN oraz SELF.

Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, tak jak podczas poprzednich targów, stoiska z kolekcjami rozstawimy na całej przestrzeni hurtowni, przy regałach z towarem danej marki. W ten sposób można będzie zachować odpowiedni odstęp od innych uczestników targów i poczuć się w tej przestrzeni swobodnie i bezpiecznie.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w targach (podając nazwę firmy i ilość osób) wysyłając te dane na adres: dokk@js.com.pl. Zachęcamy również do kontaktu z opiekunami i przedstawicielami.
Prosimy o przesłanie zgłoszeń najpóźniej do dnia 22 września 2021 r. do godz. 9.00. Państwa zgłoszenia ułatwią nam organizację targów i pomogą zapewnić wszystkim gościom bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i uczestniczenia w naszych targach.

Zobacz naszą relację na FB tutaj >> https://fb.watch/8jXzMLa2A5/

Zarząd i Pracownicy JS Sp. z o. o.