TARGI JESIENNE W JS

21-25 WRZEŚNIA 2020- ten tydzień był dla nas wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy od kilku miesięcy mogliśmy spotkać Was, naszych Klientów w większym gronie oraz zrealizować nasz plan czyli – jesienne TARGI, nie online lecz twarzą w twarz.
Podczas targów odbyło się uroczyste otwarcie trzech Centrów Dystrybucji (z powiększonym asortymentem): Henderson i Henderson Ladies, Babell i Babella oraz Mediolano. Na targach gościliśmy 12 wystawców a pośród nich marki:
AVA, BABELL, BABELLA, CORNETTE, GAIA, GORSENIA, JULIMEX, KEY, LAMA, LUPOLINE, MEDIOLANO, NOVIKA, NIPPLEX, OBSESSIVE, GATTA oraz WOLA.
Tym razem nietypowo, stoiska znajdowały się tuż przy regałach z produktami danego Wystawcy. Przedstawiciele wymienionych marek prezentowali kolekcje na zbliżający się sezon a także na sezon wiosna-lato 2021. Była to bardzo dobra okazja by porozmawiać z producentami, przedstawicielami na temat nowych trendów, by zakontraktować przyszłe kolekcje na korzystnych warunkach. Bardzo dziękujemy naszym Klientom oraz Wystawcom za przybycie i zapraszamy do przeglądania relacji zdjęciowej na fb i relacji filmowych poniżej.

Poniżej krótkie relacje filmowe z targów, zapraszamy do obejrzenia.

MEDIOLANO

AVA oraz NOVIKA